درباره شرکت دانا طب بسپار

هلدینگ دانا پلیمر نیک به منظور تکمیل زنجیره تولید قطعات و لوازم پزشکی – درمانی خود، در سال 1396 اقدام به تاسیس شرکت دانا طب نمود. دانا طب به منظور تولید لوازم پزشکی منطبق بر استاندارد و الزامات ملی و بین المللی، فضای تولیدی را بالغ بر 500 متر مربع مطابق الزامات اتاق تمیز (کلاس خطر C, D, CNC بر اساس الزامات GMP) مجهز به خطوط تولید پیشرفته تزریق و اکستروژن در نظر گرفته است.

دانا طب در تلاش است با تولید مجموعه های استاندارد و با کیفیت یکبار مصرف و تجهیزات مورد مصرف در خدمات پزشکی – درمانی به وظایف خود در خصوص کاهش وابستگی کشور به واردات این محصولات عمل کند. دانا طب با تکیه بر توان و انگیزه بالای همکاران خود در بخش های تحقیق و توسعه، تولید و مهندسی، بازرگانی داخلی و بین الملل هلدینگ دانا پلیمر نیک، مصمم است یکی از برترین تولید کنندگان لوازم و مجموعه های پزشکی در خاورمیانه باشد.

دانا طب در راه رسیدن به اهداف خود ارائه محصولات با کیفیت، دور از شتاب زدگی، بدون تاثیر پذیری از اتفاقات روز و منفعت های زود گذر را سرلوحه کاری خود قرار داده است و می کوشد هر چه بیشتر از پیش نظر مشتریان مختلف خود را در بخش های بیمارستانی، مراکز درمانی دولتی، خصوصی و جامعه دانشگاهی جلب نماید.

دانا طب همواره به دنبال ارتقای سطح کیفیت زندگی جامعه ایرانی است و در این راه با استفاده از تیم تولید با انگیزه، خلاق و مسلط به دانش روز خود، تجهیزات و فناوری های نوین و به روز تولید و شرکت های همکار خود در هلدینگ دانا پلیمر نیک، در تلاش است محصولاتی منطبق بر استانداردهای کیفی روز دنیا را با توجه به اثرات زیست محیطی و اصول رشد و توسعه پایدار صنایع به بازارهای ملی و بین المللی ارائه کند.

تاییدیه‌ها

 

 تلفن: 88630460-021 و 88630461-021 و 88630462-021 
 فاکس: 88630460-021
ایمیل: Info@danatebbaspar.com
آدرس : تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، ابتدای خیابان شهریار، جنب بانک ملت، پلاک 4، طبقه 3، واحد 5
© تمامی حقوق برای شرکت دانا طب بسپار محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک